Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Dream about fast Internet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z kompendium o autobusach elektrycznych.

Edward Bramson, Krzysztof Staroński, Sławomir Wesołek

Od pięciu lat wspomagamy organizowany w Bydgoszczy Festiwal piosenek Jacka Kaczmarskiego "Źródło wciąż bije". W dniach 11-12 czerwca 2016 r. w Bydgoszczy odbędzie się już jego XI edycja. Zapraszamy do udziału w Festiwalu.

W bieżącym roku zdecydowaliśmy się wziąć udział w Konferencji EVERTIQ TEC 2016 Warszawa. Konferencja łącząca interesujące wykłady oraz prezentację oferty czołowych dostawców z obszarów technik produkcji, dostaw komponentów czy PCB.

W piątek 8 stycznia 2016r. na placu Biegańskiego miała miejsce uroczysta prezentacja autobusów hybrydowych na CNG marki Solbus, które już jeżdżą po ulicach Częstochowy. W prezentacji uczestniczyły władze oraz mieszkańcy miasta.

Podpisaliśmy umowę z firmą Lider Trading producentem autobusów SOLBUS na dostawę układu zasobnikowego do autobusów hybrydowych. Konstrukcja autobusu SOLBUS Hybrid jest w skali kraju nowatorskim rozwiązaniem opartym na silniku gazowym CNG oraz zasobniku super kondensatorowym.

Uczestniczyliśmy w  międzynarodowym projekcie badawczym "Wykorzystanie wsparcia w zarządzaniu rozwojem mikro, małych i średnich przedsiębiorstw - podejście strategiczne". Celem projektu jest opracowanie modelu strategicznego podejścia do pozyskiwania i wykorzystywania wsparcia w zarządzaniu rozwojem mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.